Pilns loģistikas pakalpojumu klāsts

Salikto kravu pārvadājumi

Saliktās kravas ir vairāku klientu nelielas kravas, kuras vienlaicīgi tiek pārvadātas vienā automašīnā. Upway Logistics piedāvā šādus pārvadājumus jebkurā Jums interesējošā virzienā Eiropas, Baltijas un Skandināvijas robežās, nodrošinot “door to door” piegādes.

Pilno kravu pārvadājumi

Pilnā krava ir viena klienta krava, kas pilnībā piepilda automašīnu. Upway Logistics piedāvā šādus pārvadājumus jebkurā Jums interesējošā virzienā Eiropas, Baltijas un Skandināvijas robežās, nodrošinot “door to door” piegādes.

ADR (bīstamo) kravu pārvadājumi

Upway Logistics bīstamo (ADR) kravu pārvadājumus veic tikai ar aprīkotām un sertificētām automašīnām bīstamo kravu transportēšanai, un pārvadājumus veic kvalificēti autovadītāji. Upway Logistics piedāvā šādus pārvadājumus jebkurā Jums interesējošā virzienā Eiropas, Baltijas un Skandināvijas robežās, nodrošinot “door to door” piegādes.

Noliktavu pakalpojumi

Upway Logistics piedāvā ērtas noliktavu telpas Rīgā, dažādu preču uzglabāšanai, komplektēšanai un pārkraušanai. Lai preču uzglabāšana būtu droša, noliktavas telpas visu diennakti tiek apsargātas.

Ekspress kravu piegādes

Ekspress kravu piegāde ir labākā izvēle situācijās, kad piegādes ātrums ir galvenais Jūsu pārvadājuma nosacījums. Upway Logistics piedāvā šādus pārvadājumus jebkurā Jums interesējošā virzienā Eiropas, Baltijas un Skandināvijas robežās, nodrošinot “door to door” piegādes.

Privāto mantu pārvadājumi

Upway Logistics spēj nodrošināt drošu privāto mantu pārvadājumus jebkurā Jums interesējošā virzienā Eiropas, Baltijas un Skandināvijas robežās, nodrošinot “door to door” piegādes. Saprotot klientu vēlmes un nepieciešamības, mēs vienmēr spējam atrast labāko risinājumu ikvienam klientam, lai atvieglotu pārvadājumu.

Vietējās piegādes

Vietējās piegādes Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās tiek veiktas ar Upway Logistics kravas furgoniem. Saprotot klientu vēlmes un nepieciešamības, mēs vienmēr spējam atrast labāko risinājumu ikvienam klientam, lai atvieglotu pārvadājumu.

Kravu apdrošināšana

Visas kravas kurām veicam pārvadājumus ir apdrošinātas pēc starptautiskajiem noteikumiem par kravu pārvadājumiem (CMR). Upway Logistics papildus jau esošo tiešo pārvadātāju apdrošināšanai ir arī ekspedīcijas apdrošināšana, kas ir papildus garantija, ka kravas zuduma vai bojājumu gadījumā Jūs saņemsiet kompensāciju pēc CMR ierobežojumiem.

Muitas pakalpojumi

Upway Logistics, sadarbībā ar profesionāliem muitas brokeriem, nodrošinās jebkādus muitas pakalpojumus, kas ievērojami atvieglos un paātrinās Jūsu kravas importēšanu vai eksportēšanu.

Uzzini cenu tūlīt

Mēs nosūtīsim jums cenas piedāvājumu 1 stundas laikā (darba dienās no 9:00 - 17:30)
Saņemt cenas piedāvājumu
1 stundas laikā vai ātrāk