Ekspress kravu piegāde

Reizēm kravu pārvadājumi jāveic ļoti īsā laika periodā. Šādām situācijām mūsu piedāvājumā ietilpst ekspress kravu piegāde, kuras laikā par prioritāti tiek izvirzīta pēc iespējas ātrāka preču transportēšana gan Latvijas, gan Baltijas, Skandināvijas un Eiropas ietvaros.

Kas ir ekspress piegāde?

Ekspress kravu piegāde, kā jau varat spriest pēc nosaukuma, ir risinājums, kas piedāvā ļoti ātru piegādi (visbiežāk – tās pašas dienas ietvaros; protams, ja to atļauj starp kravas saņemšanas un nogādāšanas vietu esošais attālums). Tajā pašā laikā ekspress kravas piegāde tiek īstenota, ievērojot visus nosacījumus un drošības pasākumus, lai krava līdz galamērķim tiktu piegādāta droši un netiktu bojāta.

Upway Logistics – pareizā vieta, kur meklēt ekspress kravu piegādes pakalpojumus.

Lai veiktu ekspress piegādi, nepieciešamas gan attiecīgas zināšanas, gan atbilstošs aprīkojums un loģistikas tīkls. Upway Logistics, darbojoties transporta un loģistikas pakalpojumu nozarē vairāku gadu garumā, ir uzkrājis gan prasmes, gan nepieciešamos kontaktus un autoparku dažādu pārvadājumu veikšanai.

Jāpiemin, ka īpaši ātrus un izdevīgus pārvadājumus varam veikt uz un no:

  • Polijas;
  • Čehijas;
  • Slovākijas;
  • Austrijas;
  • Ungārijas;
  • Slovēnijas.

Taču gan parastā, gan ekspress jeb ātrā piegāde var tikt veikta arī daudzās citās Eiropas valstīs, kā arī tepat, Latvijā.

Brīžos, kad galvenā prioritāte ir pēc iespējas ātrāka kravas nogādāšana līdz jums vai jūsu klientam, Upway Logistics var palīdzēt. Jums tikai atliek sazināties ar mums, lai mēs varētu vienoties par abām pusēm izdevīgāko risinājumu jau tūlīt!

Uzziniet cenu jau tūlīt!

Mēs nosūtīsim jums cenas piedāvājumu vienas stundas laikā (darba dienās no 9:00 - 17:30)
Saņemt cenas piedāvājumu
Vienas stundas laikā vai ātrāk