Kravu pārvadājumi un loģistikas pakalpojumi plašā klāstā

Kādi loģistikas pakalpojumi ietilpst Upway Logistics piedāvājumā?

Upway Logistics attiecīgajā nozarē darbojas kopš 2015. gada, un šobrīd veicam pārvadājumus 24 valstu ietvaros, piedāvājot plaša spektra sauszemes pārvadājumus un ar tiem saistītus pakalpojumus:

Transporta loģistika ir mūsu ikdiena jau kopš 2015. gada. Tāpēc, ja jums radušies jautājumi par kādu no mūsu pakalpojumiem, sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju – to sniegs profesionāls loģistikas speciālists!

Upway Logistics galvenās priekšrocības

Lai nodrošinātu augstvērtīgus transportēšanas un loģistikas pakalpojumus teju visā Eiropā tāpat kā citi lielākie loģistikas uzņēmumi Latvijā, mēs veicam piegādes 24 valstu ietvaros, turklāt īstenojam Door to door principu. Mums ir vairāk nekā 300 klientu no daudzām Eiropas valstīm, kuri novērtē individuālo pieeju un ātro problēmu risināšanu, ja tādas radušās. Savukārt pārvadājumiem uz un no Polijas, Čehijas, Slovākijas, Austrijas, Ungārijas un Slovēnijas piedāvājam īpaši izdevīgas cenas.

Kravu pārvadājumi uzņēmumiem un privātpersonām

Kravu pārvadājumi, paplašinoties loģistikas tīkliem visā pasaulē, arvien pieaug. Lai nodrošinātu, ka vēlamā preču transportēšana norit bez aizķeršanās, jāizvērtē, kam uzticēt šo procesu. Upway Logistics ilggadējā pieredze pārvadājumu un loģistikas jomā ļauj garantēt, ka kravas Latvijā un citās pasaules vietās tiks pārvadātas droši, ātri un klienta situācijai atbilstoši.

Kravu pārvadājumi Latvijā

Kā rīkoties, lai nodrošinātu regulāru vai periodisku kravu pārvadāšanu Latvijas teritorijā? Vērsieties pie Upway Logistics, vienojoties par kravu pārvadājumu veidu un biežumu ar mūsu uzņēmuma speciālistiem. Iespējas ir neierobežotas, tāpēc sev vēlamo sadarbības formātu atradīs ikviens uzņēmums vai fiziska persona. 

Loģistikas pakalpojumi Latvijā var noderēt, ja nepieciešams:

  • transportēt produktus vai preces starp ražotni un tirgotāju vai klientu;
  • pārvest aprīkojumu, mainot uzņēmuma telpas, mājokli, biroja ierīces un cita veida situācijās;
  • saņemt transportēšanas pakalpojumu ar garantiju, ka transportēšanas laikā neradīsies bojājumi. Ja nu tomēr neparedzētu apstākļu rezultātā notiek negadījums, iepriekš tiek piedāvāta iespēja kravu apdrošināt.

 

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Upway Logistics piedāvā starptautiskos sauszemes kravu pārvadājumus vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē. Papildus tiek piedāvāta iespēja saņemt ar transportēšanu saistītus pakalpojumus, kas ir būtiski, šķērsojot Latvijas robežu, – visa veida muitas procedūru veikšana, kravas apdrošināšana u. tml.

Lai uzņēmumam pašam nebūtu jālauza galva par risinājumiem, transportējot kravas uz un no ārvalstīm, Upway Logistics to piedāvā veikt Jūsu vietā, sniedzot pilnvērtīgu un drošu pakalpojumu. 

Individuāli risinājumi juridiskām personām un privātpersonām

Neatkarīgi no tā, vai pārstāvat uzņēmumu vai esat privātpersona – kravu pārvadājumi ir pieejami visiem. Ņemot vērā Jūsu konkrēto gadījumu, piedāvāsim individuālu risinājumu, kas spēs nodrošināt prasīto. Papildu standarta risinājumiem tiek piedāvāta iespēja veikt arī īpašus pārvadājumus – bīstamas kravas, ekspress kravas u. c.

Sadarbojoties ar vadošajiem kravu pārvadātājiem gan Latvijā, gan citās valstīs, varam piedāvāt augstas kvalitātes pakalpojumu par konkurētspējīgām cenām!

Kāpēc izvēlēties pārvadāšanas risinājumus Upway Logistics?

Upway logistics piedāvātos loģistikas pakalpojumus novērtē vairāk nekā 300 lojālu klientu visā Eiropā un vairāk nekā 20,000 kravas nonākušas galamērķī laicīgi un bez starpgadījumiem.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties loģistikas pakalpojumus Upway Logistics.

  • Drošība. Upway Logistics galvenā prioritāte ir klients, pret kura kravu pārvadājumiem attiecamies ar augstu atbildību un rūpību, tādējādi ikvienai precei transportēšanas un uzglabāšanas laikā atbilstoši tiek sekots līdzi.
  • Pilnvērtīgs pakalpojums. Veicam ne tikai preču transportēšanu no punkta A uz punktu B, bet piedāvājam arī visus ar loģistiku saistītos pakalpojumus – dokumentu aizpildīšanu, kravu uzglabāšanu noliktavās u. c.
  • Ātra, individuāla pieeja. Mums rūp mūsu klienti, tāpēc sniedzam tūlītēju palīdzību jautājumu gadījumā un piedāvājam plašu risinājumu klāstu, pielāgojot katram klientam nepieciešamo.

Uzziniet cenu jau tūlīt!

Mēs nosūtīsim jums cenas piedāvājumu vienas stundas laikā (darba dienās no 9:00 - 17:30)
Saņemt cenas piedāvājumu
Vienas stundas laikā vai ātrāk