Vietējās piegādes

Mēs, Upway Logistics, piedāvājam ne vien starptautiskus kravu pārvadājumus un loģistikas pakalpojumus, bet arī vietējās piegādes starp Latvijas lielākajām pilsētām, izmantojot mūsu kravas furgonus!

Kā tiek nodrošinātas vietējās piegādes?

Piegādes Latvijas robežās veicam, izmantojot Upway Logistics kravas furgonus. Pārvadājumi tiek veikti starp visām Latvijas lielākajām pilsētām, taču, ja jums nepieciešamas piegādes arī mazu pilsētu ietvaros, varat ar mums sazināties, lai, ļoti iespējams, vienotos par abām pusēm izdevīgu risinājumu. Piegādes parasti veicam pāris darba dienu ietvaros, bet, ja tas nepieciešams, varam piedāvāt arī ekspress piegādi tās pašas dienas laikā.

Kāpēc vietējās piegādes uzticēt Upway Logistics?

Pirmkārt, mums ir vairāku gadu ilga pieredze sauszemes kravu pārvadājumos, un šajā laikā esam ieguvuši neatsveramu pieredzi, lai spētu piedāvāt optimālu risinājumu ikvienā situācijā. Otrkārt, piegādes gan Eiropas valstīs, gan Latvijā varam nodrošināt operatīvi un par konkurētspējīgām cenām. Treškārt, īstenojam Door to door jeb piegādes no durvīm līdz durvīm. Ceturtkārt, ja tas nepieciešams, piedāvājam arī noliktavu pakalpojumus, kā arī daudzpusīgu apdrošināšanu, lai jūs būtu pasargāts no neplānotiem izdevumiem gadījumos, kad ar kravu transportēšanas vai izkraušanas laikā kas atgadās.

Operatīvi, uzticami un maciņam draudzīgi iekšzemes kravu pārvadājumi pieejami pie mums, Upway Logistics. Pieteikties tiem vari pavisam vienkārši – atliek vien mums piezvanīt vai aizpildīt pieteikuma formu!

Uzziniet cenu jau tūlīt!

Mēs nosūtīsim jums cenas piedāvājumu vienas stundas laikā (darba dienās no 9:00 - 17:30)
Saņemt cenas piedāvājumu
Vienas stundas laikā vai ātrāk