Noliktavas pakalpojumi

Mūsu pakalpojumu klāstā ir ne vien kravu pārvadājumi, piegādes un apdrošināšana, bet arī plaša un apsargāta preču noliktava Rīgā. Upway Logistics noliktavā jūsu preces tiks droši uzglabātas un nepieciešamības gadījumā – arī pārkrautas!

Kādi ir noliktavu veidi un funkcijas?

Noliktavas var būt ļoti dažādas: kravas jeb preču noliktava, muitas noliktava, akcīzes noliktava, brīvās zonas noliktava, un citas, un katra no tām pilda savu funkciju. Papildus mantu uzglabāšanai, noliktavās tiek veikti vairāki pakalpojumi:

  • Kravu pieņemšana – tās laikā krava tiek izkrauta atbilstoši tās specifikai;
  • Kravu šķirošana – šis solis sevī ietver kravas sadalīšanu, preces novietojot tām piemērotos apstākļos;
  • Kravu konsolidēšana – vairāku kravu pieņemšana un nosūtīšana tālāk, tās apvienojot;
  • Kravu iesaiņošana – tiek veikta, ņemot vērā konkrētas prasības un noteikumus.

Būtisks faktors ir atbilstoši apstākļi konkrētajai kravai. Piemēram, vīna uzglabāšanai nepieciešama visai precīza temperatūra, bet medikamentiem – gan temperatūra, gan gaisa mitrums, tāpēc konkrētajai noliktavai jāspēj nodrošināt kravai atbilstošus apstākļus.

Kādas iespējas sniedz Upway Logistics noliktava?

Mums, Upway Logistics, ir noliktava Rīgā, uz kuru tiek atvestas dažāda veida kravas. Noliktavā mēs kravas pārkraujam vai uzglabājam līdz brīdim, kamēr vedam tās tālāk līdz kravas saņēmējam. Lūk, piemērs: no Polijas tiek atvesta fūre ar dažādām kravām. Noliktavā mēs to izkraujam vai pārkraujam uz kravas furgoniem, lai kravu vestu tālāk, vai uzglabājam līdz brīdim, kamēr vedīsim to saņēmējam. Vēl viena iespēja – piedāvājam klientiem saņemt savu kravu mūsu noliktavā, proti, varat tai atbraukt pakaļ arī paši.

Īpašu uzmanību pievēršam arī drošībai, tāpēc Upway Logistics noliktavu telpas tiek apsargātas visas diennakts garumā. Savukārt mūsu cenas ir draudzīgas, bet pieeja katram klientam – individuāla, palīdzot atrast piemērotāko risinājumu katrai situācijai.

Noliktavas un ar tām saistītie pakalpojumi ir pieejami pie mums, Upway Logistics. Aizpildiet pieteikuma formu vai sazinieties ar mums sev ērtākajā veidā un laikā, lai mēs varētu vienoties par detaļām!

Uzziniet cenu jau tūlīt!

Mēs nosūtīsim jums cenas piedāvājumu vienas stundas laikā (darba dienās no 9:00 - 17:30)
Saņemt cenas piedāvājumu
Vienas stundas laikā vai ātrāk