Kravu apdrošināšana

Kravu pārvadājumi, lai cik saudzīgi un rūpīgi tie netiktu veikti, var sagādāt nepatīkamus brīžus, kravai tiekot bojātai. Lai šādos gadījumos mūsu klientiem nebūtu jāuztraucas par zaudējumiem, piedāvājam kravu apdrošināšanu!

Ko sevī ietver kravu apdrošināšana?

Kā jau tas ierasts, arī kravu pārvadājumu un loģistikas nozarē apdrošināšana pasargā no zaudējumiem, kas rodas, precei (šajā gadījumā – kravai) tiekot bojātai vai iznīcinātai. Ņemot vērā, ka kravu vērtība visai bieži ir ļoti liela, turklāt virkne kravu sastāv no precēm, kas ir trauslas vai ar salīdzinoši augstu sabojāšanas risku, kravu apdrošināšana tiek uzskatīta par teju obligātu nepieciešamību.

Kravu apdrošināšana ir ļoti daudzveidīga – tā sevī var ietvert gan segumu par visa veida riskiem (bojājumiem, zādzību, avāriju, bojāeju), gan tikai vienam vai atsevišķiem riskiem. Arī apdrošināšanas prēmijas cenu ietekmē vairāki būtiski faktori – kravas vērtība, tās veids, iespējamie drošības riski (piemēram, ugunsdrošība).

Upway Logistics parūpēsies par jūsu kravu apdrošināšanu profesionāli

Visi kravu pārvadājumi, kurus mēs veicam, tiek apdrošināti, ņemot vērā starptautiskos noteikumus par kravu pārvadājumiem (CMR). Turklāt, papildus CMR apdrošināšanai, sadarbojoties ar uzticamiem un profesionāliem apdrošinātājiem un brokeriem, varam nodrošināt arī papildu kravas apdrošināšanu.

Vēlaties saņemt uzticamu kravas apdrošināšanu, vai kādu no pārējiem Upway Logistics klāstā esošajiem kravu pārvadājumu pakalpojumiem? Sazinieties ar mums jau tagad, lai mēs varētu vienoties par detaļām! Upway Logistics ir partneris, kuram varat uzticēties un lūgt padomu ikvienā ar loģistiku un kravu transportēšanu saistītā jautājumā!

Uzziniet cenu jau tūlīt!

Mēs nosūtīsim jums cenas piedāvājumu vienas stundas laikā (darba dienās no 9:00 - 17:30)
Saņemt cenas piedāvājumu
Vienas stundas laikā vai ātrāk