Salikto kravu pārvadājumi

Saliktās kravas ir izplatīts pārvadājumu veids, kas īpaši aktuāls gadījumos, kad krava ir salīdzinoši neliela un vēlaties to transportēt par zemāku cenu. Upway Logistics piedāvā veikt salikto kravu pārvadājumus teju visā Eiropā!

Kas ir salikto kravu pārvadājumi?

Salikto kravu pārvadājumi, kā jau to iespējams noprast pēc nosaukuma, ir vairāku kravu apvienošana vienā piegādē. Šāda prakse izceļas ar pāris būtiskām priekšrocībām:

  • Zemākas izmaksas – transportēšanas izmaksas, ņemot vērā, ka transportētas tiek vairāku klientu preces, tiek dalītas, ļaujot būtiski ietaupīt;
  • Iespēja transportēt nelielas kravas – ja krava ir neliela, tās transportēšana atsevišķā transportlīdzeklī var nebūt pieejama, savukārt saliktajās kravās pastāv opcija pārvadāt arī mazas kravas;
  • Kravas transportēšana no teju ikvienas Eiropas valsts – Upway Logistics, pateicoties ilgtspējīgai sadarbībai ar citu valstu profesionāļiem un iestādēm loģistikas jomā, spēj nodrošināt salikto kravu transportēšanu gandrīz visā Eiropā.

Minēto iemeslu dēļ salikto kravu pārvadājumus galvenokārt izvēlas uzņēmumi, kuriem nepieciešama nelielas kravas transportēšana bez ievērojamām izmaksām.

Kāpēc salikto kravu pārvadājumus uzticēt Upway Logistics?

Salikto kravu pārvadājumi ir mūsu uzņēmuma ikdiena. Šāda veida pārvadājumus veicam 24 Eiropas valstu robežās, kā arī esam uzkrājuši pieredzi kopš 2015. gada, tāpēc kravu pārvadājumi pa Eiropu un Latviju, kā arī kravu pārvadājumu organizēšana mums nav sveša. Īpaši izdevīgus nosacījumus varam piedāvāt, veicot pārvadājumus uz/no Polijas, Čehijas, Austrijas, Ungārijas, Slovākijas un Slovēnijas.

Saviem klientiem piedāvājam vairākus iemeslus, kāpēc izvēlēties tieši mūsu pakalpojumus – nodrošinām ne vien operatīvu darbu izpildi par konkurētspējīgām cenām, bet arī esam gatavi piedāvāt risinājumu ikvienā situācijā. Upway Logistics pavisam noteikti ir partneris, kuram jūs varat pilnībā uzticēties!

Saliktās kravas un to pārvadājumi ir aktuāls temats arī jūsu uzņēmumam? Tādā gadījumā esat nonācis pareizajā vietā, jo Upway Logistics pakalpojumu klāstā ietilpst salikto kravu pārvadājumi Baltijas, Skandināvijas un Eiropas robežās. Sazinieties ar mums, lai saņemtu visu nepieciešamo informāciju un detaļas par konkrēta pārvadājuma veikšanu!

Uzziniet cenu jau tūlīt!

Mēs nosūtīsim jums cenas piedāvājumu vienas stundas laikā (darba dienās no 9:00 - 17:30)
Saņemt cenas piedāvājumu
Vienas stundas laikā vai ātrāk