Muitas pakalpojumi

Ja jūsu uzņēmumam aktuāls ir imports un eksports, uzticiet muitas procedūras Upway Logistics – mēs parūpēsimies, lai kravas pie jums un jūsu klientiem nonāktu operatīvi, izdevīgi un precīzi!

Kas ietilpst muitas pakalpojumos?

Muitas procedūras veicamas tad, kad importa vai eksporta prece ir jānogādā uz vai no Apvienotās Karalistes, Šveices, Norvēģijas vai citām Eiropas Savienībai nepiederošām valstīm. Lai kravas veiksmīgi nonāktu savā galamērķī, jāveic virkne lielāku un mazāku, taču ļoti atbildīgu uzdevumu:

  • Muitas deklarācija un tās aizpildīšana – gan eksporta deklarācija, gan importa muitas deklarācija pieprasa specifiskas zināšanas;
  • Muitas nodokļu aprēķins un apmaksa – profesionāls muitas brokeris, kurš orientējas muitas nodokļu atšķirībās, spēs ātri tos aprēķināt, kā arī veiks nepieciešamos maksājumus;
  • Citu formalitāšu kārtošana – saviem klientiem piedāvājam izpildīt ikvienu ar muitu saistītu uzdevumu.

Protams, pie mums, Upway Logistics, varat saņemt arī konsultācijas par importu, eksportu, muitu un citām ar transportu un loģistiku saistītām tēmām.

Kāpēc izvēlēties Upway Logistics muitas pakalpojumus?

Imports, eksports un citi loģistikas un transporta pakalpojumi mums nav sveši – attiecīgajā nozarē darbojamies jau vairāk nekā 10 gadus, šajā laikā pārvadājot 20000+ kravas 24 valstu robežās. Šo gadu laikā esam sapratuši, ka viens no atslēgas elementiem ir individuāla pieeja katram klientam, tāpēc varat būt pārliecināts par visiem 100%, ka mēs atradīsim labāko un ātrāko risinājumu ikvienā situācijā.

Jāpiemin, ka nodrošinām pilna servisa transporta un loģistikas pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām – sākot ar muitas brokera pakalpojumiem un beidzot ar privāto mantu pārvadāšanu, tāpēc visus ar šo nozari saistītos uzdevumus varat uzticēt mūsu speciālistiem. Garantējam operatīvu, profesionālu un izdevīgu darbu izpildi, lai maksimāli samazinātu jūsu rūpes par kravu transportēšanu, apdrošināšanu un uzglabāšanu!

Vai arī jums nepieciešami muitas brokera pakalpojumi? Imports un eksports, kā arī visas ar šiem procesiem saistītās formalitātes Upway Logistics komandai ir ikdiena, tāpēc sazinieties ar mums, lai uzsāktu profesionālu un uzticamu sadarbību!

Uzziniet cenu jau tūlīt!

Mēs nosūtīsim jums cenas piedāvājumu vienas stundas laikā (darba dienās no 9:00 - 17:30)
Saņemt cenas piedāvājumu
Vienas stundas laikā vai ātrāk