Privāto mantu pārvešana

Dažāda veida kravu pārvadājumi ir aktuāli ne vien juridiskām, bet arī privātām personām. Šī iemesla dēļ Upway Logistics piedāvājumā ietilpst arī privāto mantu pārvešana gan Latvijas, gan Baltijas, Skandināvijas un Eiropas valstu robežās!

Upway Logistics – uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi kravu pārvadājumos

Transporta un loģistikas nozarē Upway Logistics, divu brāļu dibināts uzņēmums, darbojas kopš 2015. gada, šajā laikā iegūstot 300+ lojālus klientus visā Eiropā, un pārvadājot vairāk nekā 20000 kravas. Kāda ir mūsu panākumu atslēga? Vienmēr ieklausāmies savu klientu vēlmēs un vajadzībās, piedāvājam draudzīgas cenas, un nodrošinām ātru piegādes procesu!

Kā tiek veikta privāto mantu pārvešana?

Privāto mantu pārvadājumus veicam ar mūsu īpašumā esošajiem kravas furgoniem, kas pielāgoti dažādu kravu pārvadāšanai. Piegāde tiek nodrošināta, izmantojot tā dēvēto Door to door principu, proti, mantas tiek savāktas pie noliktavas vai cita veida ēkas durvīm un arī nogādātas līdz adreses durvīm, tādējādi maksimāli atvieglojot pārvešanas procesu.

Pārvadājumi tiek veikti teju visas Eiropas robežās (darbojamies 24 valstīs). Īpaši izdevīgus nosacījumus un ātrus izpildes termiņus (2–4 darba dienu laikā) varam piedāvāt, veicot mantu pārvešanu uz un no Polijas, Čehijas, Slovākijas, Austrijas, Ungārijas un Slovēnijas.

Nepieciešami mantu pārvadājumi Baltijas, Skandināvijas vai Eiropas robežās? Nekādu problēmu – šo pakalpojumu piedāvā Upway Logistics! Mēs nodrošinām ne vien draudzīgas cenas un operatīvu piegāžu veikšanu, bet arī kravu apdrošināšanu un individuālu pieeju ikvienam klientam. Sazinies ar mums jau šodien, lai mantu pārvešana noritētu gludi un raiti!

Uzziniet cenu jau tūlīt!

Mēs nosūtīsim jums cenas piedāvājumu vienas stundas laikā (darba dienās no 9:00 - 17:30)
Saņemt cenas piedāvājumu
Vienas stundas laikā vai ātrāk