Pilno kravu pārvadājumi

Pilnās kravas ir kravu pārvadājumu veids, kurā viss transportlīdzekļa kravas nodalījums tiek atvēlēts tikai viena klienta kravai. Pilno kravu pārvadājumus pa sauszemi starp 24 Eiropas valstīm piedāvājam arī mēs, Upway Logistics!

Kādas priekšrocības sniedz pilno kravu pārvadājumi pa sauszemi?

Iespējas, kā veikt kravu pārvadājumus, ir daudz un dažādas – sākot ar saliktajām kravām, kurās atrodas vairāku klientu kravas, un beidzot ar starpkontinentāliem gaisa pārvadājumiem. Pilno kravu pārvadājumi, kas tiek veikti, izmantojot auto transportu, izceļas ar vairākām būtiskām priekšrocībām:

  • Iespēja pārvadājumus veikt operatīvi;
  • Draudzīgas izmaksas;
  • Elastīgums.

Savukārt, salīdzinot ar saliktajām kravām, pilnā krava ļauj transportēt ievērojami lielākas kravas.

Upway Logistics – pareizā izvēle pilno kravu pārvadājumiem

Attiecīgajā nozarē darbojoties kopš 2015. gada, esam radījuši plašu sadarbības tīklu. Tādēļ spējam nodrošināt kravu transportēšanu starp 24 Eiropas valstīm pēc Door to door principa, turklāt uz un no Polijas, Čehijas, Slovākijas, Austrijas, Ungārijas un Slovēnijas spējam piedāvāt īpaši konkurētspējīgas cenas. Transportēt iespējams arī bīstamās (ADR) un privātās kravas, kā arī spējam nodrošināt ekspress piegādes un kravu apdrošināšanu.

Neatkarīgi no tā, kāda veida pilno kravu pārvadājumi jums nepieciešami, mēs, Upway Logistics, tos spēsim nodrošināt operatīvi, profesionāli un par konkurētspējīgām cenām. Sazinieties ar mums, lai saņemtu detalizētu piedāvājumu vai konsultāciju par kravu pārvadājumiem!

Uzziniet cenu jau tūlīt!

Mēs nosūtīsim jums cenas piedāvājumu vienas stundas laikā (darba dienās no 9:00 - 17:30)
Saņemt cenas piedāvājumu
Vienas stundas laikā vai ātrāk